Stara Pączkarnia

Szczecinal. Niepodległości 18-22

Dawny budynek Domu Handlowego „Odzieżowiec” od 8 maja pachnie pączkami. Mamy się czym pochwalić, gdyż po pracowitej majówce w sercu naszej rodzimej firmy otworzyliśmy już czwartą pączkarnię! Lokalizację przy al. Niepodległości 18-22 – tuż przy jednej z głównych ulic w centrum Szczecina, nieopodal Bramy Portowej i Galerii Kaskada – charakteryzuje duża przestrzeń i kamienna elewacja, dlatego wybraliśmy ją na nasz punkt szkoleniowy dla przyszłych franczyzobiorców. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, będziesz miał okazję odbyć tam pierwszy etap szkolenia i przygotować się do samodzielnego prowadzenia własnego słodkiego biznesu. Wierzymy, że nowa pączkarnia spotka się z równie ciepłym przyjęciem, jak pozostałe. Jesteśmy dumni, że możemy być tak blisko Was. Zawsze jest dobry czas, by sięgnąć chociaż po jednego pączka. Zapraszamy!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.- 9:00 – 19:00
Sob.- 10:00 – 18:00
Ndz.- nieczynne

Adres

Szczecin
Niepodległości 18-22

Telefon

508 577 886

Szczecin
al. Niepodległości 18-22

Pon.-Pt.- 9:00 – 19:00
Sob.- 10:00 – 18:00
Ndz.- nieczynne

Jak dojechać

Stara Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Starą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!