Stara Pączkarnia

Sosnowiecul. Modrzejowska 23

Hurra, już jest! Ciepło, cieplej, najcieplej… zrobiło się na deptaku w Sosnowcu. Wszystko za sprawą kolejnego, długo wyczekiwanego punktu Starej Pączkarni, który powstał przy ul. Modrzejowskiej 23 oraz naszych ciepłych, świeżutkich i pulchniutkich pączusiów w roli głównej oczywiście! Ręcznie wyrabianych i nadziewanych tym, co najlepsze: soczystymi jabłkami z polskich sadów, powidłami śliwkowymi prawie jak u babci, tureckimi chałwowymi smakołykami… Mniam, aż apetyt rośnie w miarę jedzenia! Słodko i tłoczno – tak serdecznie powitał nas Sosnowiec. Dziękujemy i mamy nadzieję, że tak wspaniale będzie cały czas, w końcu tworzymy nasze nowe pączkarnie, by być bliżej Was. Zapraszamy do kolejki na Wasze ulubione, tradycyjne pączki!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 – 19:00
Sob. 9:00 – 18:00
Niedz. zamknięte

Adres

41-200 Sosnowiec
ul. Modrzejowska 23

Telefon

508 577 886

Sosnowiec
ul. Modrzejowska 23

Pon.-Pt. 9:00 – 19:00
Sob. 9:00 – 18:00
Niedz. zamknięte

Jak dojechać

Stara Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Starą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!