Stara Pączkarnia

Sopotul. Kościuszki 11a

Pomysł na idealny początek dnia? Polecamy 4 x p, czyli przepyszne, puszyste i prawdziwie tradycyjne pączki z kawą! Trzeba przyznać, że w Trójmieście nasz poranny pączkowy plan ma wielu miłośników. Świadczy o tym nasza nowa lokalizacja przy skrzyżowaniu w ścisłym centrum Sopotu i blisko SKM, a dokładniej przy ul. Tadeusza Kościuszki 11a. Ekipa Starej Pączkarni zawsze jest w pełnej gotowości, by serwować Wam najlepsze słodkości od świtu do ostatniego pączka. Wybornie wyglądają, a jak smakują… miód-malina! Toffi, budyń, banan, marmolada, adwokat, czekolada – to tylko niektóre gwiazdy, jakie czekają na Was w Sopocie. Wszystkie nasze pączki to smak i jakość pierwsza klasa, a Sopot, podobnie jak Gdańsk, przyjmie je z pewnością śpiewająco!

Godziny otwarcia

Adres

81-704 Sopot
ul. Kościuszki 11a

Telefon

508 577 886

Sopot
ul. Kościuszki 11a

Jak dojechać

Stara Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Starą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!