Stara Pączkarnia

Radomul. Żeromskiego 19

Szukacie przepisu na idealne pączki? Podpowiemy: delikatne ciasto lekkie jak puch, doskonały kształt, jasne obrączki i… więcej nie zdradzimy, ale chętnie podzielimy się z Wami smakiem naszych słodkości! Stawiamy na dobre i sprawdzone metody produkcji, dlatego z pewnością będą przypominać Wam domową kuchnię, o czym już teraz mogą przekonać się mieszkańcy Radomia. Droga do naszych pączków prowadzi do ulubionego miejsca spacerów i imprez, co oznacza, że Stara Pączkarnia dołączyła na radomski deptak. Z radością informujemy, że przy ul. Żeromskiego 19 skosztujecie takich rarytasów, jakich tutaj jeszcze nie było! Obok smaków znanych i lubianych, tj. malinajabłko i róża, zaskoczą Was pączki z nadzieniem rafaello, a także ciekawe połączenia smakowe typu ser z wiśnią. Codziennie stawiamy na jakość i bogate wnętrze, wysmażając dla Was tysiące specjałów, aby wystarczyło dla każdego. Kto wie, być może nasze pączki staną się wizytówką Radomia? Przyjdźcie sami się przekonać, życzymy smacznego!

Godziny otwarcia

Adres

26-610 Radom
ul. Żeromskiego 19

Telefon

508 577 886

Radom
ul. Żeromskiego 19

Jak dojechać

Stara Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Starą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!