Stara Pączkarnia

Kościerzynaul. Długa 1

Na Kaszubach ceni się tradycyjne smakołyki, o czym przekonaliśmy się już w Wejherowie. Regionalnym specjałem są purcle, czyli małe pączki, których gospodynie wysmażają całe miski. Postanowiliśmy podzielić się tam naszą pasją do oryginalnej receptury i zostać na dłużej w Kościerzynie. Polacy kochają pączki w każdej postaci, dlatego proponujemy Wam coś nowego. Co powiecie na duże i ciepłe, pulchne pączki ze słodkim, aromatycznym nadzieniem? Zarówno te lukrowane o smaku różanej marmolady, jak i te ze śliwkowymi powidłami możecie skosztować tuż obok rynku, przy ul. Długiej 1, gdzie znajduje się nasza nowa pączkarnia. Przekonajcie się, że pączki ze Starej Pączkarni są tak wyśmienite, że również można je jeść na okrągło! Ciekawe, ile dacie radę zjeść ich naraz? Pochwalcie się nam koniecznie!

Godziny otwarcia

Adres

74-300 Kościerzyna
ul. Długa 1

Telefon

508 577 886

Kościerzyna
ul. Długa 1

Jak dojechać

Stara Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Starą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!