Stara Pączkarnia

Bytomul. Dworcowa 30

Stara Pączkarnia wzbija się na kolejne wyżyny Górnego Śląska! Tym razem 27 czerwca dotarliśmy do Bytomia. Czekamy na Was przy ul. Dworcowej 30, nieopodal Dworca Głównego PKP. To właśnie tam możecie skosztować naszych świeżych i ciepłych pączków, zarówno tuż przed, jak i po długiej podróży! Wystarczy wybrać się na deptak, a ich zapach sam Was poprowadzi do celu… Śląsk słynie z zamiłowania do tradycji, którą doskonale odzwierciedla smak naszych pączków. Dla prawdziwych tradycjonalistów przygotowaliśmy klasyczne pączki z marmoladą wieloowocową, miłośników babcinej kuchni – o smaku aromatycznej róży, zaś dla wykwintnych smakoszy – dobrze znane i lubiane pączki z nadzieniem adwokatowym, przypominającym delikatny likier jajeczny. Bez wątpienia wszystkie są pyszne i godne polecenia! Bytom zdobył już tytuł najmilszego miasta w Polsce. Kto wie, być może dzięki naszym pączkom stanie się wkrótce również najsłodszym miastem? Trzymamy kciuki, a tymczasem zapraszamy do spróbowania co najmniej jednego pączka w Bytomiu. Kto zje, ten zrozumie tajemnicę naszego niezmiennie wyjątkowego smaku i będzie chciał sięgać po więcej!

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 – 20:00
Sob. 9:00 – 18:00
Niedz. zamknięte

Adres

41-902 Bytom
Dworcowa 30

Telefon

508 577 886

Bytom
ul. Dworcowa 30

Pon.-Pt. 9:00 – 20:00
Sob. 9:00 – 18:00
Niedz. zamknięte

Jak dojechać

Stara Pączkarnia to wyjątkowe miejsce, w którym codziennie powstają dla naszych Klientów tysiące słodkich specjałów. Pączki klasyczne z marmoladą, bestsellerowe różane i rafaello, oryginalne z adwokatem i czekoladą czy z bajecznie kolorową posypką - nasza wyobraźnia nie zna granic! Już dziś pomyśl o własnym słodkim biznesie, a zdradzimy Ci wszystkie tajniki naszej słodkiej receptury.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty franczyzowej. Poznaj Starą Pączkarnię od kuchni, ciesząc się smakiem i zapachem naszych pączków na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy do współpracy!